Hayatınızdaki en önemli yer?

Genellikle bir çok insan için yıllar geçse bile her zaman bir anısı bir hatırası, yani nasıl anlatsam manevi değeri olan çok alakasız yerler yada eşyalar vardır. Bu tarz yerlerde genellikle asla unutmayacağınız bir anınız yada sizi inanılmaz derecede sevindirmiş/üzmüş bir olay yaşamışsınızdır. İşte bu yazımın konusu tam olarak bu, senin için bu tarif ettiği yer neresidir diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Bu acayip yer tam olarak Çanakkale Eceabat ilçesinden çıkıp İstanbul yönüne giderken Gelibolu ilçesine geldiğinizde ilk girişten değilde yukarıdaki ikinci girişten girdiğinizde hemen ileride sol tarafta kalan Kipa hiper marketin bahçesi.

Evet yanlış duymadınız benim için asla unutamayacağım yer bir hipermarket bahçesi, neden mi? gerçek anlamda ömrümün en güzel günlerini Gelibolu’ya tatile geldiğimde yaşıyorum ve bu çocukluğumdan beri bu şekilde ne zaman arkadaşlarımızla tatile gelsek bu kipaya geliriz ve alışveriş arabasının içini ağzına kadar alkolle abur cuburla doldurur ve gece yaşayacağımız
alemin temellerini burada atmış oluruz. Arkadaş grubumuzda bundan 7 sene önce tıp kazanmış bir arkadaşımızın tıbbı kazandığı haberini yine bu kipanın bahçesinde öğrenmiştim ve belki inanmayacaksınız ama geçen yıl aralık ayında Sbd 10 dolar civarında olduğu sıralar ben yine coinmarketcap i kipanın bahçesinde kontrol etmiş ve sbd nin 10 civarında bir rakam olduğunu burada görmüştüm. Bu saydığım olaylar silsilesi bence kipayı hayatımda değerli kılmak için yeter de artar bile.

Cumartesi akşamı yine meşhur arkadaş grubumuzla Cennetkoydaki yazlığımızda küçük bir parti yapacağız ve yine alış veriş tabi ki kipadan yapılacak o günün özetini pazar günü buraya yazmaya çalışacağım şimdilik bu kadar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir